Wypożyczalnia odzieży narciarsko-snowboardowej

informacje

Asortyment: kurtki, spodnie, polary, rękawice, czapki, gogle

Rozmiary: XS, S, M, L, XL

Lokalizacja: Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal, ul. Balzera 30, Zakopane, parking główny

Kontakt: 600 23 75 75

Oferta dla grup: wypozyczalnia@strama.turystyka.pl

 

Wypożyczalnia strojów narciarskichNa terenie Centrum Szkoleń Narciarskich i Snowboardowych Nosal znajduje się wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej.

Dysponujemy bogatym asortymentem odzieży dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Oprócz kurtek i spodni posiadamy także czapki, rękawice oraz gogle.

Odzież można wypożyczyć, w zależności od potrzeb Klienta, na dzień lub tydzień.

Do każdego podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Cennik

Cennik wypożyczalni odzieży i akcesoriów narciarsko-snowboardowych

 1 dzień2 dzień3 dzień4 dzień5 dzień6 dzień
Kurtka lub spodnie
Komplet kurtka + spodnie
Kurtka lub spodnie dziecięce
Komplet dziecięcy kurtka + spodnie
Bluza polarowa
Czapka
Rękawice
Gogle
45 zł
90 zł
40zł
80 zł
20 zł
15 zł
15 zł
10 zł
85 zł
160 zł
70 zł
150 zł
40 zł
15 zł
30 zł
20 zł
115 zł
210 zł
95 zł
180 zł
50 zł
15 zł
45 zł
30 zł
145 zł
280 zł
120 zł
240 zł
60 zł
15 zł
50 zł
40 zł
175 zł
350 zł
150 zł
275 zł
60 zł
15 zł
55 zł
45 zł
gratis
gratis
gratis
gratis
gratis
gratis
gratis
gratis

Oferta dotyczy wypożyczenia odzieży i akcesoriów narciarsko-snowboardowych dla klientów indywidualnych i grupowych.

 

Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej

Regulamin

Regulamin wypożyczalni odzieży i akcesoriów narciarskich

ważny od 2012-12-01

 1. Wypożyczający, oznajmia iż zapoznał się z treścią regulaminu, akceptuje wszystkie jego postanowienia oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 2. Klient korzystający z wypożyczalni, zobowiązany jest do okazania dokumentu tożsamości Pracownikowi Wypożyczalni oraz do podania innych danych potrzebnych do wypełnienia Umowy Wypożyczenia wraz ze złożeniem na niej własnoręcznego podpisu.
 3. Za wypożyczenie stroju Wypożyczalnia pobiera od Wypożyczającego ustaloną kwotę. Kwota ta płatna jest z góry za cały okres wypożyczenia ustalony w momencie podpisania Umowy Wypożyczenia. Minimalna opłata za wypożyczenie równa jest cenie wypożyczenia jednego dnia.
 4. Wypożyczający jest zobowiązany zwrócić odzież/akcesoria narciarskie do godziny 17.00 dnia wyznaczonego w umowie, lub bez dodatkowych opłat do godziny 10.00 następnego dnia.
 5. W przypadku nie dotrzymania terminu wypożyczenia czyli nie oddania stroju w wyznaczonym terminie, Wypożyczający zobowiązany jest do uiszczenia opłaty dodatkowej wg cennika za każdą dzień zwłoki.
 6. W przypadku gdy Wypożyczający nie dokona zwrotu stroju lub strój ten będzie zniszczony lub nie kompletny zobowiązany jest on do uiszczenia opłaty pokrywającej równowartość zniszczeń bądź całego stroju wg cennika odzieży zagubionej bądź uszkodzonej:
  • KURTKA – 800 zł
  • SPODNIE - 300 zł
  • GOGLE - 200 zł
  • RĘKAWICE - 100 zł
 7. Klient zobowiązuje się zwrócić strój nieuprany.
 8. Wypożyczenie odzieży i podpis na umowie oznacza pełną akceptację niniejszego regulaminu z pełnymi konsekwencjami.
 
 
 
 

Switch language

Kontakt

 18 20 116 46
 600 412 202

Szkolenia indywidualne

Narty - szkolenia indywidualneKurs świąteczny dla dorosłychTrzydniowy kurs narciarski dla młodzieży i dorosłychSnowboard - szkolenia indywidualneKurs snowboardowy 3 dniSnowblade - szkolenia indywidualneSzkolenia indywidualne na nartach biegowych